Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Управление персоналом

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Сьюзен Фовлер
Націлені на результат. Що насправді мотивує людей

Мотивування не мотивує, стверджує коуч Сьюзен Фовлер. Система нагород та покарань може давати тимчасові результати, але не забезпечує стабільної ефективної роботи. Навіть більше, частина людей надто зосереджуються на нагороді і не залучається до процесу по-справжньому. У цій книжці авторка демонструє, як вибудувати систему мотивації так, щоб ваші працівники активно долучалися до процесу та усвідомлювали, що їхні персональні цілі збігаються з цілями всієї компанії. Книжка базується на сучасних дослідженнях з мотивації та досвіді роботи авторки із сотнями світових компаній.

Сьюзен Фовлер : Націлені на результат. Що насправді мотивує людей

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Павел Ткаченко
Книга, шо три роки тому вже була доступна вітчизняному читачеві (російською мовою від "Альпіни") - рецензія тут: book.ua/book/2610?from_review=3699. З тих пір її актуальність не зменшилася.

Мотивація - найбільш знайома всім, але й найбільш хибно зрозуміла концепція зі всього менеджерського арсеналу (як на мене). Під нею розуміють усілякі способи зробити так, щоб інші люди (підлеглі, діти, тощо) робили те, що вам треба, і так, як вам треба. (Не нагадує маніпуляцію?)

Це не працює. Або погано працює. Або не дає очікуваних результатів. Або дає результати, але в короткочасній перспективі.

Що працює? Розуміння, що мотиваціє є завжди (окрім випадків клінічної депресії, зазначу). І завдання менеджера - не "замотивувати", а зрозуміти, яка саме мотивація є у працівника, створити організаційний контекст, що буде сприяти оптимальній мотивації, і допомогти працівникові узгодити його цілі із цілями компанії, таким чином давши йому (працівникові, але й собі) відчуття автономії, близькості та вдатності.

Як саме? За допомогою розсудливісті, цінностей та мети, і шляхом мотиваційних бесід. А ще - розуміючи мотивацію не як певну крапку, а як континуум, спектр, де на різних полюсах є або субоптимальна мотивація, або оптимальна. Перша вбиває бажання не тільки праціювати, але й жити. Друга - надихає, наповнює енергією, призводить до неймовірних результатів і на роботі, і в житті в цілому.

Читати! Гарний переклад (кращий за російське видання!)

Поделиться в Facebook взять код для блога
3/16  = 19
Сьюзен Фовлер Націлені на результат. Що насправді мотивує людей

С этой книгой читают:
 


Барбара Оакли
Думай как математик: Как решать любые проблемы быстрее и эффективнее
 


Эль Луна
Между надо и хочу. Найди свой путь и следуй ему.
 


Борис Анастасьевич Кордемский
Математическая смекалка
 


Кьяртан Поскит
Математика для взрослых. Лайфхаки для повседневных вычислений
 


Майк Байстер, Кристин Лоберг
Быстрый ум: Как забывать лишнее и помнить нужное